• Rada Rodziców w roku szkolnym 2022/2023

Sekretarz              -  Piotr Guzek

Skarbnik               -  Joanna Blicharczyk

Komisja rewizyjna -

Rada Rodziców informuje, że składka w roku szkolnym 2023/2024 wynosi 50 złotych. Składki zbierane są przez rodzica pełniącego funkcje skarbnika klasowych w czasie zebrań z rodzicami w miesiącach październiku i listopadzie oraz w marcu i kwietniu.

Jednocześnie informujemy że środki pozyskane ze składek na Radę Rodziców w całości przekazywane są na potrzeby szkoły. Ze środków tych kupujemy pomoce dydaktyczne potrzebne dzieciom, książki do biblioteki szkolnej, nagrody na zakończenie roku szkolnego dla uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu. Finansujemy poczęstunki dla uczniów szkoły podczas zabawy karnawałowej, Dnia Dziecka i Święta Sportu Szkolnego. Dofinansowujemy wyjazdy na wycieczki szkolne do kina, teatru, muzeum uczniom, których rodziny znalazły się w trudnej sytuacji życiowej oraz uroczystość ukończenia gimnazjum przez klasy trzecie oraz ukończenia szkoły podstawowej przez klasy ósme.